Daily Archives: május 11, 2018

A Mio-inozitol felveszi a harcot a cukorbetegséggel

mio-inozitol

A hormonháztartás felborulása olyan lavinát indíthat el, aminek a következménye egy sor nagyon komoly megbetegedés. Vegye észre a tüneteket és előzze meg a súlyosabb bajt a Mio-inozitol használatával! A cukorbetegség sajnos egyre több embert érint, nemtől és kortól függetlenül, azzal viszont sokan nincsenek tisztában, hogy a megbetegedésért az inzulin hormon nem megfelelő szintje felel. Abban az esetben, ha nem jut elegendő glükóz a vérbe hosszabb távon, a cukorbetegség nagy valószínűség szerint fel fogja ütni a fejét. A szóban forgó rendellenességgel rendkívüli fáradtságérzés, makacs elhízás, száraz és kellemetlen tapintású bőr, sőt, székrekedés jár együtt. Az sem ritka, amikor a páciensek lassú szívverésről panaszkodnak. Sajnos az inzulinrezisztencia az ösztrogéndominanciát is felerősítheti, amivel sok nőgyógyászati probléma jár, így a Mio-inozitol lehet az a természetes készítmény, ami megelőzheti a gondokat. Sőt, a Mio-inozitol a petesejtek minőségét is javítja, így azoknak, akik gyermeket szeretnének vállalni, de nehézségeik akadtak, mindenképpen érdemes megfontolni a vásárlást. Akik a pajzsmirigy megbetegedésében szenvednek, de még nem tudnak a kór meglétéről, gyakran panaszkodnak minden ok nélküli fáradtságra, levertségre és energiahiányra.