Daily Archives: február 16, 2018

Egészséges a szoláriumozás? Itt egy friss érdekes tanulmány a témában.

Hollandimpex szolárium

Télen nehéz elviselni a napfény hiányát. Nem csoda, hogy sokan döntenek úgy, hogy felkeresik a legközelebbi szoláriumot. Ez kitűnően alkalmas a D vitamin szint emelésére, ezért érdemes a mesterséges barnulás mellett dönteni. Nemrégiben készült egy olyan tanulmány, ami azt vizsgálta, hogyan változik a szervezet állapota az UVB sugárzás hatására. Az eredmény szerint nő a vitaminszint, tehát érdemes befeküdni a kabinba. A hangulatra is jó hatással lesz a fény, ami különösen hasznosnak bizonyulhat télen.

Hetente legalább egy alkalommal tanácsos felkeresni a Hollandimpex szoláriumát a D vitamin szint emelésére. Rengetegféle kabin közül lehet választani. Például az új iTan kipróbálását nem szabad elszalasztani. Ez jelenti a gépek legújabb generációját, hiszen még vibrációs talp is található benne. A kezelése igen gyorsan megtanulható, ezért egyre többen érdeklődnek iránta.